Dobývání checkpointů

Poslední aktualizace: 1. 11. 2017, 13:32

LEGENDA

✕ … nedobytý checkpoint

✓ … dobytý checkpoint bez prémie

♪ … dobytý checkpoint s prémií 1 bod

♫ … dobytý checkpoint s prémií 2 body

★ … unikátně dobytý checkpoint s prémií 3 body

Povinný checkpoint

1 » Brněnský orloj | 0b

ÚT 11:00:00

ČT 11:00:00

ÚT 11:00:00

 

PÁ 14:03:00

ČT 11:00:00

ÚT 11:00:00

Liberecký kraj

7 » Hrubá Skála – zámek | 3b

 

 

 

 

 

 

 

8 » Doksy – Památník Karla Hynka Máchy | 2b

 

 

ČT 09:41:00

 

 

ÚT 01:41:00

 

9 » Zdislavina studánka | 2b

 

 

ČT 14:57:00

 

 

 

 

11 » Bezděz – hrad | 3b

 

 

ČT 11:34:00

 

 

PO 23:41:00

 

13 » Cvikov – lesní divadlo | 4b

 

 

 

 

 

ÚT 06:31:00

 

Ústecký kraj

18 » Brtnický hrádek – zřícenina | 4b

 

 

 

 

 

 

 

19 » Střekov – hrad | 2b

 

ST 18:28:00

 

 

 

ÚT 10:11:00

 

22 » Březno – archeologický skanzen | 3b

 

ST 14:20:00

 

 

 

ÚT 12:35:00

 

23 » Mšené-lázně – Pramen lásky | 2b

 

 

 

 

 

 

 

Karlovarský kraj

27 » Tisovský vrch – rozhledna Pajndl | 3b

 

 

 

 

 

 

 

28 » Cheb – kavárna Špalíček | 2b

ČT 09:49:00

ÚT 12:14:00

 

 

 

 

 

31 » Františkovy Lázně – rozhledna Salingburg | 2b

ČT 10:45:00

ÚT 10:34:00

 

 

 

 

 

32 » Aš – rozhledna Háj | 3b

ČT 12:53:00

ÚT 08:52:00

 

 

 

 

 

36 » Radošov – krytý most | 4b

ČT 17:01:00

ST 08:34:00

 

 

 

 

 

Plzeňský kraj

40 » Světce – jízdárna | 3b

ČT 08:02:00

 

 

 

 

 

 

44 » Buben – zřícenina | 3b

PÁ 08:19:00

 

 

 

 

 

 

45 » Blovice – Muzeum jižního Plzeňska | 2b

 

PO 20:55:00

 

 

 

 

 

47 » Chotěšov – klášter | 2b

ST 22:02:00

ÚT 05:00:00

ST 19:51:00

 

 

 

 

48 » Socha chodského psa | 3b

ČT 01:34:00

ÚT 01:17:00

 

 

 

 

 

Jihočeský kraj

50 » Stožecká kaple | 5b

ST 14:52:00

 

ST 09:29:00

 

 

 

 

51 » Libín – rozhledna | 5b

 

 

 

 

 

 

 

52 » Dačice – kostka cukru | 3b

 

 

 

 

ST 12:45:00

ST 20:38:00

 

54 » Rybník Rožmberk – hráz (rozcestník) | 3b

ÚT 22:54:00

 

ÚT 18:30:00

 

 

 

 

57 » Boubín – rozhledna | 5b

ST 11:38:00

 

ST 12:52:00

 

 

 

 

58 » Hluboká nad Vltavou – zámek | 4b

ST 06:51:00

 

ST 00:13:00

 

 

 

 

59 » Slavonice – pevnostní areál | 4b

 

 

 

 

ST 15:27:00

ST 23:31:00

 

Středočeský kraj

62 » Křivoklát – hrad | 2b

 

 

 

 

 

ÚT 15:34:00

 

64 » Vlašim – Čínský pavilon | 2b

 

 

 

 

 

 

 

70 » Praha – Karlův most | 2b

PÁ 12:02:00

PO 12:21:00

ČT 06:42:00

 

 

ÚT 22:13:00

ST 07:33:00

71 » Hornický skanzen Solvayovy lomy | 3b

PÁ 02:40:00

PO 14:19:00

 

 

 

 

 

72 » Příbram – poutní areál Svatá Hora | 2b

 

PO 17:28:00

 

 

 

ÚT 19:27:00

 

Královéhradecký kraj

75 » Jiráskova chata | 3b

 

 

 

 

ČT 10:19:00

PO 16:30:00

 

81 » Ratibořice – zámek | 3b

 

 

 

 

ČT 12:23:00

PO 14:59:00

 

82 » Dvůr Králové nad Labem – zoo (hlavní vstup) | 3b

 

 

 

 

ČT 14:52:00

PO 12:36:00

 

85 » Loučná Hora – kostel sv. Jiří | 2b

 

 

 

 

ČT 17:34:00

PO 19:16:00

 

Pardubický kraj

89 » Skanzen Veselý kopec | 3b

 

 

 

 

ST 22:15:00

 

 

90 » Košumberk – zřícenina | 5b

 

 

 

 

 

 

 

94 » Památník včelích matek | 3b

 

ČT 00:25:00

 

 

PO 15:55:00

 

 

95 » Socha rytíře Franty | 3b

 

 

 

 

ČT 22:37:00

 

 

Kraj Vysočina

99 » Jihlava – 1. hraniční kámen | 2b

ÚT 14:41:00

 

ÚT 14:53:00

 

ST 08:59:00

ST 10:52:00

ÚT 21:22:00

102 » Telč – náměstí, č. p. 15 | 2b

ÚT 16:24:00

 

 

 

ST 11:19:00

ST 18:20:00

 

105 » Humpolec – Hliníkárium | 2b

 

 

 

 

ST 04:41:00

 

ÚT 23:03:00

106 » Nová Cerekev – synagoga | 2b

ÚT 20:19:00

 

 

 

 

ST 14:05:00

 

107 » Hamry nad Sázavou – socha Hamroně | 2b

 

 

 

 

ST 06:34:00

ST 08:59:00

 

110 » Náměšť nad Oslavou – zámek | 2b

ÚT 12:22:00

 

 

 

 

ČT 08:26:00

 

Jihomoravský kraj

114 » Janův hrad | 4b

 

 

PÁ 10:58:00

 

ÚT 15:44:00

 

 

118 » Nový hrad | 3b

 

 

 

 

PO 19:32:00

 

 

121 » Vranov nad Dyjí – zámek | 5b

 

 

PO 15:46:00

 

 

 

ÚT 18:21:00

122 » Ivančice – památník Alfonse Muchy | 2b

 

ČT 07:51:00

 

 

 

 

 

125 » Velké Pavlovice – kaple sv. Urbana | 2b

 

 

ÚT 07:00:00

 

ÚT 13:30:00

 

 

Zlínský kraj

128 » Rymice – větrný mlýn | 4b

ÚT 05:50:00

 

 

 

 

 

ČT 20:12:00

130 » Vsetín – hvězdárna | 2b

PO 16:19:00

 

 

 

 

 

ČT 15:13:00

133 » Hostýn – bazilika Nanebevzetí Panny Marie | 4b

 

 

 

 

 

 

ČT 18:07:00

136 » Brumov – zřícenina | 2b

PO 14:36:00

 

 

 

 

 

PÁ 11:06:00

137 » Luhačovice – vodní nádrž (rozcestník) | 3b

PO 11:52:00

 

 

 

 

 

PÁ 07:07:00

138 » Velké Těšany – větrný mlýn | 4b

 

 

 

 

 

 

PÁ 00:53:00

Olomoucký kraj

141 » Velké Losiny – muzeum papíru | 2b

 

PÁ 08:10:00

 

 

 

PÁ 12:09:00

 

143 » Slatinice – fontána | 2b

 

PÁ 12:52:00

 

 

 

PÁ 07:27:00

 

144 » Brodek u Přerova – zvonkohra | 2b

ÚT 08:38:00

PÁ 14:56:00

PO 09:53:00

 

PÁ 14:54:00

PÁ 14:55:00

PO 09:50:00

146 » Šternberk – Expozice času | 2b

 

 

 

PO 10:08:00

PO 12:15:00

 

PO 13:14:00

150 » Litovel – Svatojánský most | 2b

 

 

 

 

 

PÁ 05:41:00

PO 11:11:00

151 » Čertovy kameny | 3b

 

 

 

 

 

 

 

153 » Bradlo – vyhlídka | 3b

 

 

 

PO 13:33:00

PO 11:01:00

 

 

Moravskoslezský kraj

154 » Vikštejn – zřícenina | 4b

 

PÁ 01:56:00

 

 

 

 

 

155 » Hraniční vrch – dvojrozhledna | 3b

 

 

 

ÚT 07:58:00

 

ČT 19:27:00

 

156 » Dívčí Hrad – zámek | 2b

 

 

 

 

 

ČT 17:48:00

 

157 » Fulštejn – zřícenina | 2b

 

 

 

 

 

ČT 16:17:00

 

158 » Chałupki (PL) – Pałac Rotszyldów | 3b

 

 

 

ÚT 12:49:00

 

PÁ 01:21:00

ST 12:48:00

161 » Ostrava – halda Ema | 3b

 

ČT 21:29:00

 

ÚT 11:02:00

 

 

ST 14:31:00

162 » Uhlířský vrch – kostel Panny Marie Pomocné | 4b

 

 

 

 

 

 

 

164 » Starý Jičín – hradní věž | 4b

 

ČT 16:46:00

 

 

 

 

 

166 » Guty – dřevěný kostel Božího Těla | 3b

 

 

 

ÚT 15:48:00

 

 

 

167 » Studénka – Vagonářské muzeum | 2b

 

ČT 14:31:00

 

 

 

PÁ 03:08:00

PÁ 14:33:00

Horské etapy

168 » SLAVKOVSKÝ LES – Krudum – rozhledna | 4b

 

ÚT 15:45:00

 

 

 

 

 

169 » SLAVKOVSKÝ LES – Komáří rybníky (rozcestník) | 4b

 

ÚT 17:08:00

 

 

 

 

 

170 » SLAVKOVSKÝ LES – Krásenský vrch – rozhledna | 3b

 

ÚT 18:33:00

 

 

 

 

 

174 » PÁLAVA – Sirotčí hrádek – zřícenina | 3b

 

 

PO 20:45:00

 

ÚT 08:47:00

 

ÚT 15:02:00

175 » PÁLAVA – Děvín – vyhlídka | 3b

 

 

PO 22:17:00

 

ÚT 07:32:00

 

ÚT 14:11:00

176 » PÁLAVA – Pavlov – vinařský lis | 3b

 

 

ÚT 01:09:00

 

ÚT 00:05:00

 

ÚT 13:19:00

180 » JESENÍKY – Karlova Studánka – Pitný pavilon | 4b

 

 

 

PO 23:39:00

 

 

PO 19:06:00

181 » JESENÍKY – Praděd | 4b

 

 

 

PO 20:34:00

 

 

PO 21:01:00

182 » JESENÍKY – Švýcárna – turistická chata | 4b

 

 

 

PO 19:54:00

 

 

PO 21:58:00

183 » JAVORNÍKY – Krkostěna – rozcestník | 4b

PO 23:10:00

 

 

 

 

 

ČT 12:32:00

184 » JAVORNÍKY – Stratenec (SK) – rozhledna | 4b

PO 20:20:00

 

 

 

 

 

ČT 10:03:00

185 » JAVORNÍKY – Kaple pod Javorníčkem | 4b

PO 19:18:00

 

 

 

 

 

ČT 09:18:00

186 » MORAVSKOSLEZSKÉ BESKYDY – Smrk | 5b

 

 

 

ÚT 22:09:00

 

 

ST 20:28:00

187 » MORAVSKOSLEZSKÉ BESKYDY – Polana – rozcestník | 3b

 

 

 

ÚT 20:43:00

 

 

ST 19:21:00

188 » MORAVSKOSLEZSKÉ BESKYDY – Čeladná – kaple sv. Cyrila a Metoděje | 3b

 

 

 

ÚT 19:17:00

 

 

ST 18:02:00

BONUSOVÉ BODY

Bonusové body za neděli

5

 

5

 

5

 

5

 

5

 

5

 

5

 

Bonusové body za pondělí

6

 

2

 

4

 

3

 

3

 

1

 

3

 

Bonusové body za úterý

0

 

1

 

3

 

1

 

1

 

2

 

2

 

Bonusové body za středu

7

 

6

 

2

 

0

 

2

 

6

 

0

 

Bonusové body za čtvrtek

2

 

5

 

9

 

0

 

6

 

0

 

6

 

Bonusové body za pátek

0

 

2

 

1

 

0

 

5

 

0

 

0